«ЇДЕШ ТИХО — ОБМИНАЄШ ЛИХО»

Традиційно, щороку у травні у закладах освіти проходять заходи, пов’язані з правилами дорожнього руху та безпечним перебуванням на дорозі усіх учасників руху.З 22 по 26 травня 2023 року у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» пройшов тиждень «Їдеш тихо — обминаєш лихо». Зі здобувачами освіти були проведені виховні та інформаційні години «Безпечний рух — твій вірний друг», «Безпека на дорозі — безпека життя», години спілкування «Що варто знати пішоходу для безпеки на дорозі», «Дорожній рух. Безпека. Обережність», бесіди «Безпека на дорозі — безпека в житті», «Безпечна дорога додому», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», інтерактивна гра «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай», викладка літератури цієї тематики тощо.Класні керівники груп та майстри виробничого навчання акцентували увагу учнів на безпеці на дорогах в умовах воєнного часу, свідомої і безпечної поведінки на дорозі рід час їзди на велосипеді (мопеді) «Безпека руху велосипедиста та водія мопеда». Медична сестра закладу навчила практичним навичкам надання постраждалому першої медичної допомоги.Завершенням тижня знань та вмінь з привил дорожнього руху, стала робота здобувачів освіти з онлайн тесту «Обов’язки і права пішоходів».Проведені заходи зорієнтовували учнів на свідоме розуміння особистої відповідальності усіх учасників руху та безпеку на дорозі.