Дуальна форма

ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА НА ВИРОБНИЦТВІ ТА В ЖИТТІ

Питання дотримання електричної безпеки (ЕБ) на підприємствах та в офісах завжди було і буде актуальним. Всі робітники професій залізничного транспорту повинні мати відповідні групи допуску до роботи з ЕБ.В ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відповідно до графіку роботи після проведеного навчання розпочалася перевірка знань з електробезпеки на ІІ групу допуску.Першими ластівочками стали здобувачі освіти з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», група 15, що навчається за дуальною формою навчання. Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Все це та багато інших питань висвітлили вихованці членам комісії чітко і впевнено.Дякуємо майстрові в/н Пономарю В. Р. та викладачам професійної підготовки за якісну підготовку робітничих кадрів.

НАВЧАЛЬНИЙ КАБІНЕТ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Навчальний кабінет на підприємстві — дуже функціонально під час опанування залізничних професій здобувачами освіти. Цей кабінет створює передумови для: організації індивідуального та диференційованого навчання; забезпечення профільного і поглибленого вивчення матеріалу; поєднання теорії з практикою; індивідуальної підготовки викладача або майстра до уроків. Кожен урок виробничого навчання на підприємстві (вступний інструктаж) в групі, що навчається за дуальною формою з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» розпочинає майстер виробничого навчання ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Пономарь Василь саме в цьому кабінеті. Обов’язковий інструктаж з охорони праці, повторення електричних схем, силових схем, розташування обладнання та схем вентиляції, та багато інших тем можна наочно відпрацювати в такому класі, за лаштунками якого знаходяться виробничі цехи з реальним рухомим складом.

БІНАРНІ УРОКИ НА БАЗІ ПІДПРИЄМСТВА

Бінарний урок одна із найцікавіших форм навчання на підприємстві, один із способів формування у здобувачів освіти цілісного, системного огляду, пізнавального інтересу, професійних компетенцій, який дає можливість застосовувати отримані знання на практиці. Учасники освітнього процесу ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» під час бінарного уроку: високопрофесійні слюсарі апаратного цеху Ахромеєв Сергій та Андреєв Владислав, майстер виробничого навчання Пономарь Василь, здобувачі освіти групи 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу». Тема уроку «Знайомство з апаратним цехом».

НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ!

Здобувачі освіти групи 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», що навчаються за дуальною формою є активними учасники громадського життя ліцею та міста Знам’янка. Восени цього року стали переможцями в багатьох спортивних змаганнях серед ліцеїстів нашого закладу та працівників залізничного транспорту міста. Нагороди знайшли своїх героїв. Керівник фізичного виховання Степанова Людмила та заступник директора ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Черновол Наталія вручають дипломи та грамоти переможцям.

НАЙЕФЕКТИВНІША ФОРМА НАВЧАННЯ — ДУАЛЬНА

Основне завдання дуальної форми навчання це подолання розриву між теорією і практикою, освітою та виробництвом, підвищення якості підготовки робітничих кадрів із урахуванням вимог роботодавців. П’ятий рік поспіль ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» спільно з АТ «Укрзалізниця» готує слюсарів з ремонту рухомого складу за дуальною формою навчання. В робочому навчальному плані є предмет «Основи роботи виробництва», який проводиться на базі підприємства. Це скорочує час на адаптацію здобувачів освіти до умов роботи виробничих цехів, дозволяє знайомиться з робітниками та керівниками ремонтних цехів, видами та об’ємом ремонтів локомотивів. На фото група учнів разом з майстром виробничого навчання Василем Пономарем відпрацьовують тему уроку: «Пункт технічного огляду локомотивів».

Випуск «дуальщиків» в нашому ліцеї вже 5 років поспіль — приємна і святкова подія. Сьогодні, 28.06.2023 року відбувся захист дипломних робіт в групі 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу». Як завжди, на екзамен з’явилися в повному обсязі, без запізнення та добре підготовлені. Члени державної кваліфікаційної комісії Знам’янський професійний ліцей — навчальний заклад, який здійснює мрії , її голова — заступник начальника локомотивного депо ст. Знам’янка Олег Бородько задоволені доповідями випускників, відповідями на додаткові питання та взагалі, якістю спільної підготовки кваліфікованих робітників.Директор ліцею Володимир Смалько нагородив грамотами відмінників та подякував майстрові виробничого навчання Василю Пономарю за розбудову дуальної форми навчання та багаторічну сумлінну працю. І саме головне, всіх випускників, що навчалися за дуальною формою дуже чекають на роботу на базовому підприємстві!Щасти, вам, наші дорогі «дуальщики» !!!

ПОЕТАПНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ У «ДУАЛЬЩИКІВ» Перший екзамен в ліцеї це завжди хвилювання і переживання. Але здобувачі освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з професії » Слюсар з ремонту рухомого складу», які навчаються за дуальною формою, як завжди, добре підготовлені до іспитів і цьогоріч справилися з ними на «добре» та «відмінно». Голова ДКК — представник роботодавців на початку екзамену вручив подяки за активну участь в планово- попереджувальному ремонті локомотивів 7 здобувачам освіти групи. А саме головне, що їх чекають уже робочих місцях підприємства і майстри цехів виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» хвилюються за вихованців не менше ніж працівники ліцею… На нашу думку це найкраща профорієнтація з професії . Якісно підготовлені робітники завжди потрібні на підприємствах України!

П’ятий рік поспіль освітній процес в групі, що навчається за дуальною формою в нашому ліцеї організовано цікаво, креативно і результативно.

🖌 Здобувачі освіти з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» — майбутні залізничники, тому до всіх подій освітнього процесу ставляться дуже відповідально.

🖌22.12.2022р. підписали тристоронні договори між навчальним закладом, роботодавцями та здобувачами освіти. Кожна із сторін взяла на себе певні зобов’язання.

🖌 Майбутні кваліфіковані робітники зобов’язалися старанно навчатися, опанувати освітню програму в повному обсязі і в подальшому відповідати вимогам сучасної Української залізниці.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: «Організація навчально-виробничого процесу в умовах реформування ПТО: актуальні питання та сучасні аспекти»

13 грудня 2022 року заступник директора з навчально-виробничої роботи #ДНЗ_ЗнамянськийПЛ Наталя Черновол презентувала досвід роботи закладу з проблеми: «Дуальна форма навчання як важливий чинник якісної підготовки кваліфікованих робітників» на прикладі підготовки здобувачів освіти з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу » для регіональної філії «Одеська залізниця » АТ «Укрзалізниця «, що успішно впроваджується вже на протязі 5 років. ✨До зазначеного заходу долучилися заступники директорів з навчально-виробничої роботи та педагогічні працівники закладів П(ПТ)О, які висвітлювали актуальні питання та сучасні аспекти реформування ПТО.

На уроках виробничого навчання
Війна війною, тривога за тривогою, а нам треба вчитися! Нам ще
відбудовувати країну, ремонтувати рухомий склад залізниці.
Виробниче навчання в слюсарній майстерні, тема: різання металу.
Заготовки: метал полоса ширина 50 мм, довжина 175 мм, товщина 8 мм або 2 по
4 мм (4+4)=8 при тій же довжині. Поїхали…

Осінні «смаколики» для ЗСУ
В цьому складному для України 2022 році здобувачі освіти нашого
закладу вирішили зробити не просто щорічну виставку «Дари осені», а
спрямувати її на потреби бійцям ЗСУ.
Це були вітамінні салати та джеми, корисні народні ліки у вигляді імбиру
з медом та лимоном, обліпихи з цукром, часник і т.д. Всі ці осінні «смаколики»
спакували та передали бійцям ЗСУ, які несподівано заїхали до нас в ліцей.
Нехай їм буде на здоров’я!
Група № 15 за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу» прийняла
активну участь у цьому заході.

Від теорії до практики
Познайомилися з теоретичними азами професії, пора приступати до
практики. Перші уроки виробничого навчання: робочі креслення,
штангенциркуль, лінійка, мм — все це так важливо та відповідально для
майбутньої деталі величезного локомотива. Будемо старанно вчитися під
керівництвом свого майстра Пономаря В.Р.

Робота із практичним психологом — обов’язкова складова освітнього процесу

26 вересня відбулося перше знайомство з практичним психологом ліцею. Психологи накопичили чималий практичний досвід у формуванні важливих рис здобувача освіти, громадянина України, у розвитку соціальної компетенції, підвищенні психологічної культури, усвідомленні свого місця серед колективу, виробленні навичок рефлексії, конструктивного вирішення проблем. Саме цей досвід активно впроваджує в повсякденний освітній процес ліцею Шашина Анастасія Миколаївна.

Зобов’язуємось навчатися добре!
Отримали на руки банківські картки, скоро буде стипендія! Взяли обов’язки один пере одним: навчатися добре та відмінно, щоб заробити академічну стипендію  у ІІ семестрі! Зобов’язуємось! Зобов’язуємось! Зобов’язуємось!

Знову зустріч з представниками від роботодавця
30 вересня 2022 року відбулася чергова зустріч здобувачів освіти групи
№ 15 з колишніми випускниками (2019 року) майстра в/н Пономаря Василя
Радіоновича, які на сьогоднішній день працюють вже помічниками машиніста
електровоза у виробничому підрозділі ТЧ-7 ст. Знам’янка та помічниками
машиніста тепловоза ст. Помічна — Лісяний Ілля, Зверович Максим.
Молоді кваліфіковані робітники поділилися спогадами про навчання в
ліцеї, перевагами дуальної форми здобуття освіти та 3-х річним досвідом
роботи на Українській залізниці. Продемонстрували майстер-клас по запуску
електровоза в рідній для них лабораторії.
Майстер виробничого навчання задоволений та впевнений, що такі
зустрічі позитивно впливають молоде покоління здобувачів освіти.

Моя професія, моє майбутнє!
Зустріч здобувачів освіти з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» з
працівником виробничого підрозділу ТЧ – 7 регіональної філії «Одеська
залізниця» АТ «Українська залізниця», випускником ДНЗ «Знам’янський
професійний ліцей» — 2020 року Русановським Олегом відбулася 13 вересня
2022 року під час виховної години на тему «Моя професія, моє майбутнє!»
Хлопців цікавили такі питання:

  • Яку заробітну плату отримуєш ?
  • Чи важко працювати?
  • Який графік роботи слюсаря?
  • Який термін відпустки?
  • Чи є можливість навчатися далі після працевлаштування?

Участь у конкурсі малюнка «Безпека руху — це життя!»
Здобувачі освіти групи № 15 за професією «Слюсар з ремонту рухомого
складу», що навчаються за дуальною формою завжди працюють разом.
Так участь в загальноліцейному конкурсі малюнка серед освітніх груп
закладу на тему «Безпека руху-це життя!» прийняла не тільки редколегія
колективу, а і вся група! Звісно ж вони перемогли! Виховуємо соціально
активну молодь для подальшої розбудови нашої України.

НАВЧАТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ

Під таким девізом розпочала навчальний рік нова група № 15 за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу», що здобуває освіту за дуальною формою під керівництвом майстра виробничого навчання Пономаря В.Р.

Дуальна – буквально у перекладі значить «подвійна». Це коли в процесі навчання близько 50% практики. І не формальної, як часто буває з виробничою практикою студентів, а справжньої: в цехах виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця», біля агрегатів, двигунів, струмопідіймачів, на електровозах та тепловозах.

Коли здобуваєш освіту «по-дуальному» в нашому закладі, то вже не треба тікати з лекцій, домовлятися з викладачами правдами й неправдами, щоб відробляти години. У тебе будуть гнучкий спеціальний графік і можливість порівняти інформацію у підручниках з тим, що показують біля верстата.

На перший урок, присвячений Дню знань та незламності українського народу, з метою виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, майстер в/н запросив ветерана праці залізничного транспорту Бондаренка О.В. та своїх випускників «дуальщиків» попередніх років Акименко Дмитра, Іванова Іллю, Бугайя Радіона, які надихнули початківців полюбити обрану професію, навчання, залізничний транспорт і в не далекому майбутньому саме таким чином бути готовими до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності…

Дуальна форма навчання — високі результати!

Закінчився заключний етап освітнього процесу в цехах локомотивних депо ст. Знам’янка, ст. Помічна, ст. імені Т. Г. Шевченка регіональної філії «Одеська залізниця» під час виробничої практики здобувачів освіти з професії «слюсар з ремонту рухомого складу».Досконале знання технологічного процесу з ремонту локомотивів, набуття професійної майстерності при виконанні ремонту електричних апаратів, машин гальмівного обладнання — знову і знову підтверджує переважно дуальна форма навчання. При виконанні пробних кваліфікаційних робіт на встановлення 3 робітничого розряду задоволення від виконанихробіт отримали і кваліфікаційна комісія, і здобувачі освіти.Високі оцінки отримали Бабіенко ОлександрІванов ІлляТрофім ЯрославКовальов МиколаСамойленко ВолодимирМанзюк ОлександрФедін Дмитро, яких сподіваємося обов’язково заберуть на роботу в депо!Адміністрація ліцею щиро дякує всім працівникам залізниці від кадрової служби регіональної філії «Одеська залізниця» до виробничих підрозділів, які координують, завжди підтримують навчання за дуальною формою, навчають, передають досвід і гостинно приймають наших «дуальщиків». Особливо вдячні заступнику начальника депо по ремонту ст. Знам’янка Бородьо О. М., мастрам виробничих цехів Бойчуку С.М., Железняку А. С., Сурнаєву В. А. Рію В. Г., які на протязі виробничої практики завжди були поруч, прийняли та високо оцінили пробні кваліфікаційні роботи наших спільних вихованців. Сподіваємося на продовження спільної роботи і в подальшому! А випускникам бажаємо легкого та успішного захисту дипломних робіт!

Поетапна кваліфікаційна атестація — важлива складова освітнього процесу.

Зазвичай проводиться по закінченні кожного періоду (етапу) здобуття освіти, результатом якої є визначення відповідності рівня кваліфікації, яка відповідає вимогам професійних характеристик і включає в себе самостійне виконання пробних кваліфікаційних робіт та здачу комплексного теоретичного екзамену з метою оцінки якості виконання завдань, виявлення комісією фактичного рівня знань, умінь і практичних навичок з професійної підготовки.В кінці березня не простого 2022 року наші «дуальщики» успішно та з гордістю за себе, за свою професію, за Україну справилися із цим завданням. Навчальний заклад висловлюе щиру подяку керівникам базового підприємства за створенням сприятливих умов освітнього простору в умовах виробнитства, особлива вдячність старшому майстрові апаратного цеху Бойчуку Сергію Михайловичу. Наближаємо Перемогу таким чином! Все буде УКРАЇНА!

22 березня 2022р. У «дуальщиків» освітній процес продовжується!!!

В гр.15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», що навчаються за дуальною формую, завершився теоретичний курс освітнього процесу в ліцеї, здобувачі освіти приступили до виробничого навчання та відпрацювання практики в ремонтних цехах виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».Із задоволенням, привітно, покладаючи великі надії на майбутніх кваліфікованих робітників локомотивного депо ст. Знам’янка зустрів колектив працівників ТЧ-7 «дуальщиків» Знам’янського професійного ліцею.Здобувачі освіти з перших хвилин відчули довіру та високу ступінь відповідальності за виконання ремонтних робіт локомотивів під керівництвом досвідчених наставників. Адміністрація ліцею бажає успіхів хлопцям та дякує своїм соціальним партнерам за активну участь в освітньому процесі, турботу, навчання та виховання молоді.

Продуктивне завершення І семестру!

Разом із І семестром завершився теоретичний курс та професійно — практична підготовка в навчальному закладі гр. 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», яка навчається з елементами дуальної форми навчання.На завершальному етапі навчання у виробничих майстернях ліцею здобувачі освіти виготовили рухомі контакти групового перемикача ЕКГ 8Ж для локомотива з подальшим монтажем в лабораторії «Будови та експлуатації електровоза». Після монтажних робіт відбулися стендові випробування, які підтвердили належний рівень підготовки майбутніх слюсарів та якісне виготовлення рухомих контактів. Здобувачі освіти отримали задоволення і високі бали за підсумкову роботу та щиру вдячність від майстра виробничого навчання Пономаря В.Р., адміністрації ліцею за зміцнення матеріально — технічної бази ліцею. Бажаємо успіхів хлопцям під час подальшого навчання на виробництві та вітаємо з наступаючими новорічними святами!

Готуємось до виробничої практики (інформація для батьків та здобувачів освіти)

16.11.2021 відбулася зустріч адміністрації ліцею та здобувачів освіти групи № 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» (дуальна форма навчання) з метою ознайомлення: зі змістом трьохсторонніх договорів між роботодавцями, навчальним закладом та учнем, які необхідно підписати перед початком виробничого навчання на підприємстві та виробничею практикою; інформацією від роботодавців АТ «Укрзалізниця» про обов’язкову вакцинацію: Працівників Укрзалізниці внесли в список на вакцинацію проти COVID-19 МОЗ України збільшило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Тобто, ще три групи підприємств, установ та організацій, внесли до наказу МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 04.10.2021 р. №2153. В список до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади додають також співробітників підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 83.Цей перелік досить об’ємний, бо включає великі за кількістю працівників держпідприємства, зокрема: АТ “Укрпошта”; АТ “Українська залізниця” та регіональні залізниці; 3 державні банки; низку державних обленерго; Укроборонпром та ремонтні заводи, тощо. Цей наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

дуальної освіти

Вивчення тем програми з професійно-практичної підготовки: ТО локомотива; розміщення та призначення обладнання рухомого складу не опануєш краще, ніж в реальних умовах локомотивного депо. Уроки з предмету «Основи структури виробництва» та в/н з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» проводить майстер виробничого навчання Пономар В.Р. з улюбленою групою N 15, що навчається за дуальною формою.

Друга зустріч з працівниками виробничого підрозділу локомотивне депо ст. Знам’янка Регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася у здобувачів освіти групи N 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», що навчаються за дуальною формою. Знайомство з помічником начальника депо з кадрових питань Ратушною І.О., інженером з підготовки кадрів Маніною А. О. та головою профкому Кочеригіним В. Ю. — питання, які цікавлять учнів та відповіді на них від перших осіб — корисна та переконлива інформація для майбутніх працівників депо.Завершилася зустріч відвідуванням історичного музею локомотивного депо ст. Знам’янка, екскурс по якому провів Моліс В.І.Адміністрація ліцею щиро дякує соціальним партнерам по підготовці кадрів — працівникам виробничого підрозділу ТЧ-7 та Регіональної філії «Одеська залізниця» за плідну співпрацю та взаєморозуміння, а також майстрові в/н Пономарю В. Р. за якісну роботу!

Соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти

Жодного дня з початку навчального року у здобувачів освіти групи N 15 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», що навчаються за дуальною формою, не пройшло без цікавих заходів: зустрічі, знайомства, екскурсії, квести, спортивні змагання і т.д.Психологічний супровід в підтримку становлення міцного колективу групи та розвитку кожної окремої особистості розпочав практичний психолог ліцею Шашина Анастасія

«Ігри патріотів‘‘

У м. Знамянка нещодавно відбулися змагання серед учнівської молоді під гарною назвою «Ігри патріотів‘‘. Здобувачі освіти нашого ліцею були найкращими: Восвіло Ілля посів 1 місце у збиранні, розбиранні АК;Ковальов Стасій — 1 та 2 місця у підйомі з переворотом та підтягуванні;Лимар Сергій — 2 командне місце у перетягуванні каната! Група N15, що навчається за дуальною формою навчання з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» — ви великі молодці, так тримати! Покладаємо на вас великі надії!!!

Ми майбутнє Одеської залізниці!

Під час проведення виховного заходу на тему «Ми майбутнє Одеської залізниці!» в групі № 15 за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу», що навчається за дуальною формою, майстер виробничого навчання Василь Пономар, маючи на меті прищепити любов до професії та до праці, надав слово своїм колишнім випускникам – «дуальщикам»: Акіменку Дмитру нині помічнику машиніста ТЧ-7 (випуск 2019 року), Русановському Олегу – слюсар з ремонту рухомого складу ТЧ-7 (випуск 2020 року), Бугаю Радіону нині слюсар з ремонту рухомого складу ТЧ-7 (випуск 2021 року), які із задоволенням поділилися своїми спогадами про цікаві роки навчання в ліцеї, про необхідність отримати професійні та інші компетентності для роботи на потужному підприємстві АТ «Укрзалізниця» та символічно вручили трудові книжки здобувачам освіти 2021/2022 навчального року.

Екскурсія на підприємство

Після формування контингенту групи, що буде навчатися з елементами дуальної форми навчання в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», досвідчений майстер виробничого навчання Пономар В.Р. ще до початку навчального року 31.08.2021р. повів майбутніх здобувачів освіти знайомитися з підприємством – основним замовником кадрів, другим учасником проекту «Дуальна форма навчання» виробничим підрозділом ТЧ-7 ст. Знам’янка Регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця».

Метою екскурсії напередодні 1 вересня було: знайомство з професією в реальних умовах підприємства, виявлення практичної значимостізнань майбутніх робітників,емоційне виховання молоді, мотивація до навчання.

Освіта з елементами дуальної форми навчання за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу в 2020-2021 .»

Незабутнім  і колоритним  став перший день  в ліцеї для учнів, які здобуватимуть освіту за  дуальною формою зі спеціальності «Слюсар з ремонту рухомого складу».  Цікавою і вражаючою була   зустріч (проходила  онлайн) учнів з представниками різних підрозділів  регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  та випускниками минулих років.

Про те яким є сьогодення локомотивного депо станції Знам’янка, його історія, виробничі показники та перспективи розвитку розповідала помічник начальника депо ст. Знам’янка з кадрових питань Маніна А.О., а про вимоги та умови роботи – Федоров Д.В.  –  начальник моторвагонного оборотного депо ст. Знам’янка.

Учні з  цікавістю слухали  й мали можливість задати питання заступнику директора  з навчальної частини Одеського коледжу Бердичевській Т.М.,  представнику виробничого підрозділу моторвагонного депо ст. Христинівка РПЧ-6 Гаркавенко О.В.

Про цікаву та відповідальну роботу слюсаря локомотивного депо розповів випускник 2020 Кузнецов Данило.

Своїми  враженнями  від роботи в депо й роздумами про те, чому обрав професію залізничника, поділився випускник 2019 року, колишній учень першої групи, яка навчалася за дуальною формою, Віт Сергій.

Учні групи відвідали музей ліцею, де заступник директора  з навчально-виховної роботи Григор’єва І.А. повідала  історію навчального закладу, який уже 100 років готує кваліфікованих робітників для залізниці, а також розповіла про непересічні та видатні особистості – випускників навчального закладу. 

Укладання тристоронніх договорів

Засідання круглого столу

11 грудня 2019 року відбулося засідання круглого столу адміністрації      навчального закладу,  представників РФ «Одеська залізниця»,  ТЧ-7 станції Знам’янка   АТ «Укрзалізниця». Розглядалися питання проходження виробничої практики, стажування педагогічних працівників, можливості осучаснення матеріально-технічної бази ліцею з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

Конкурс професійної майстерності