ДЕНЬ ВіДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти 25 травня 2023 року у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь випускники навчальних закладів м.Знам’янка, Суботцівської, Дмитрівської, Пантаївської сільських рад. Діти мали можливість відвідати локації з професій «Провідник пасажирського вагону», «Робітник фермерського господарства», «Будівельник», «Слюсар рухомого складу та помічник машиніста тепловозу», «Кухар; кондитер», «Майстерня слюсарних робіт», «Молодіжний ХАБ», » Віртуальна реальність». Розповіді, майстер-класи та цікавинки професії побачили 167 учнів, учасників заходу. Вони мали можливість проявити свої таланти, креативність, активність, дізналися нових знань з вищезазначених професій ДНЗ » Знам’янський професійний ліцей». Мали можливість бути пасажирами вагону, проявили здібності у декоруванні гіпсових виробів, бути машиністом тепловозу, знайомилися з регламентом переговорів, перебували в кабіні електровозу, оздоблювали печиво пісочних корзинок фруктами та печивом, скуштували власноруч приготовані «Шалені фрукти», відгадували загадки та ребуси, знайомилися із закладом тощо.Цікаві екскурсії, участь у різних активах дали учням поштовх у виборі майбутньої професії. А море позитивної енергії та гарний настрій додали заходу яскравості та позитиву.