Інформація для учнів

Шановні учні

Ви є членами великої учнівської родини, складовою частиною колективу ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей». Від Вас ми очікуємо позиції, що виражається в патріотизмі, в дотриманні культурних традицій, пошані до державних символів, до мовних обов'язків, що полягають у захисті та збереженні рідної мови. Очікуємо від Вас високої культури вчинків у різних ситуаціях, шаноби до батьків, людей старшого покоління, у створенні доброзичливої атмосфери в колективі учнів, друзів, примноження добрих традицій в учнівському житті. Неприпустимим є лихослів’я – вживання нецензурщини, брутальної лайки, що паплюжать рідну мову, руйнують особистість кожного. Прагнемо, щоб ліцей  був тим закладом, в якому в повній мірі враховуються всі Ваші цінні ініціативи, самодіяльність і активність, спільні зусилля на благо навчального закладу. Щоб уроки життя і виховання, проведені в стінах ліцею, допомогли Вам стати професіоналами, повноцінними учасниками громадського життя. Пам'ятайте, що високо цінується ініціатива, творчість, охайність, чистота і порядок, а для недбальства, ледарства, марнотратства в нашому навчальному закладі немає ні часу, ні місця. Не будьте байдужі до зла, неправди, порушень навчального процесу. Не забувайте, що для створення навчального оточення – навчальних кабінетів, виробничих приміщень, залів, учнівського гуртожитку затрачені великі спільні з Вами зусилля і кошти – їх треба берегти! Хочемо, щоб добросовісна праця, ввічливість, власна гідність, взаємоповага характеризували кожного з Вас, щоб кожен з учнів ставив перед собою високі вимоги і творчо, самостійно, наполегливо їх реалізовував. За Ваші знання і працю Вас завжди будуть поважати, цінувати і любити люди! Знайте! Оволодівши знаннями, професійними навичками, Ви зможете реалізувати себе і зайняти гідне для Вас місце в житті. Будуймо справжню державу!

Педагогічний колектив ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»

Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей».