ДЕНЬ ХІМІЇ

Тиждень природничо-математичних наук завершився 16 квітня Днем хімії, який пройшов під девізом «Хімія- це життя, а життя — це хімія».

В групі № 23 була проведена відеолекція з обговоренням фільму «Хімія навколо нас». Учні дійшли висновку про всепроникливість хімії у наше життя, про необхідність хімічних знань для свідомого поводження в побуті, для відповідального ставлення до збереження довкілля і раціонального використання природних ресурсів.

Під час великої перерви відбулася онлайн-гра «Знайди слово»( учні повинні були знайти 12 назв металів). Першими із завданням справились учні 23, 19, 12, 13 груп (Петрище Віктор, Шевченко Анастасія, Темна Альона, Волосовська Каріна, Гарькавий Ігор, Скрипай Анастасія).

Завершився День хімії традиційним конкурсом «Відгадай загадку — отримай десятку». Кращими в ньому були Гузеря Я.- 11 група, Скрипай А. — 13 група, Капелюха В. — 23 група, Товстоног О. — 21 група,Славич Д. — 22 група.