Активності учнівського самоврядування ЗПЛ

16 січня активні ліцеїсти разом з наставником Ольгою Борзенко почали двотижневу подорож у світ креативу із мега крутими спікерами в рамках програми ART OF RESILIENCE відGo Global Поговорили про сучасне мистецтво: streetart, modern Art, performance із Ксенія Ліщенко — викладачкою Visual Arts IB DP program в AISU.

На другий день здобувачі освіти Знам’янського професійного ліцею говорили про секрети мистецтва фотографії. Про тренди, поради, таємниці. А також про те, як монетизувати своє захоплення.

В третій день активностей, лідери учнівської спільноти ліцею разом з Полею Запольською опановували Stop Motion дизайн.Неймовірно багато ідей!!!

На четвертий день в активностях учнівського самоврядування Знам’янського професійного ліцею розбір в секретиках мальописів!