Єднаймося – разом ми сила!

Сьогодні 17. 02.2022 класним керівником групи № 29 Свінченко І. А. було проведено виховну годину присвячену героям Небесної сотні «Розстріляні мрії» під час якої учні вшанували героїв, що боронили європейський вибір України.Адже саме в ці дні 2014 року під час Єврореволюції у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. А день 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.В ході бесіди учні з’ясували, що захистити європейський вибір України тоді вдалося лише завдяки тісній згуртованості українського народу. Адже на майдані пліч о пліч стояли представники всіх регіонів України: із заходу до сходу і дорослі і зовсім юні герої. Учні пригадали, що саме вчора вперше було відзначено День Єдності в Україні і вони взяли в ньому активну участь. А заклик «Єднаймося – разом ми сила!» є актуальним для українців на усі часи.