Герої, які рятували світ…

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Не обійшли увагою цю подію учні 29 групи, що навчаються по спеціальності «кухар-кондитер». Разом з класним керівником Свінченко І. А. та майстром виробничого навчання Власенко Д. С. учні групи підготували повідомлення, які презентували на загал. А чи знали ви, що у ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей з усього Радянського Союзу, з яких більше половини представляли тодішню УРСР? А учениця групи Романова К. знайшла таку інформацію та поділилась нею з одногрупниками. Учениця групи Темна О. підготувала змістовну презентацію про ліквідаторів, які першими виконували смертельно небезпечне завдання. В перші хвилини аварії гасили пожежу на найбільш небезпечних ділянках АЕС. Класний керівник та майстер в/н продемонстрували відео з даної теми.Виховна година була цікавою та змістовною. Завдяки отриманій інформації учні групи усвідомили, яку загрозу може нести навіть мирний атом та зрозуміли, як багато має зробити людство, щоб запобігти подібним трагедіям.