Засідання методичної комісії

Педагогічне життя в ліцеї бурхливе, креативне та творче… і кожне засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу тому є підтвердженням. Питань для обговорення голова МК Ірина Свінченко винесла достатньо багато, але вони усі були вирішені у піднесеному мотиваційно-продуктивному настрої: дипламатично проговорили про підготовку учнів ліцею до участі у мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка; відзначили родзинку індивідуалізації викладачів, яка дала високу явку учнів на олімпіадах, в тому числі і у інтернет – олімпіадах на платформі «На урок»; ініціативно склали план проведення тижня СГЦ та творчо-вибухово обговорили форми і методи його проведення. Без уваги не залишились і постійні питання підготовки до ДПА та ЗНО, а також інформативність обласних онлайн заходів. Вимогливі до себе та феноменальні в своїй роботі педагоги ліцею є постійним двигуном освітнього процесу. Нам є що показати і є чим пишатись!!!!