«День працівника освіти»

Бути викладачем, майстром, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людянстю.Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято «День працівника освіти». 1 жовтня з особливим святом колектив Знам’янського професійного ліцею привітав директор Vladimir Smalko та учні навчального закладу. Святкове вбрання, аромат квітів, кульки, навколо лунала святкова музика і всюди панував святковий піднесений настрій. Піднесений настрій не залишав стіни ліцею протягом усього дня.Шановні колеги, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я на долгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!До поки сонце світить з висоти,Щебечуть птахи, зацвітають квіти,Ми Вам життям оздоровчий твердо йти,І дням наступним від душі радіти!Хай щастя завжди супроводить Вас,Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас!