День знань !

День знань у ліцеї розпочався Святом Першого дзвоника. Урочиста лінійка ще раз нагадала,що всі ми — Українці,єдині в прагненні миру.Перший урок «Тридцять років-тридцять кроків» став справжнім свідченням щирого патріотизму.Також 1 вересня з метою виховання у здобувачів освіти патріотизму, відданості своїй країні у ліцеї проведено національно-патріотичний квест «Ми  діти твої ,Україно!». Двадцять одна команда здобувачів освіти і педагогів ліцею змагалися у інтелектуально- спортивній грі. Під час заходу учасники гри пригадали державні та народні символи України, звичаї та обряди українців,  велич, красу і неповторність її природи. Всі завдання квесту учні успішно виконали , показавши свою любов до рідного краю та Батьківщини. Тож підсумовуючи результати квесту, команди-учасниці нагороджені грамотами ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» за отримані перемоги. Перший крок зроблено!!! Напрямок- тільки вперед!!!