До 25 – річчя Конституції України

24.06.21 , в групі №14 відбулась  виховна година, присвячена Дню Конституції України. Учні познайомились з деякими цікавими історичними фактами щодо процесу створення Конституції  України  та мали змогу  перевірити свої знання   про основний закон держави при проходженні правознавчого квесту  « Що ти знаєш про Конституцію України?». В  підсумку учні дійшли висновку ,що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин і треба тепер докласти зусиль, щоб наповнити статті основного закону країни реальним змістом.