ДЕНЬ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

12 квітня – Міжнародний день польоту людини в космос , саме цій події була присвячена учнівська наукова онлайн — конференція «Космічна ера людства». Учні Ставська В., Капелюха В., Шевченко А.(23 гр.)А., Цирюпа Б., Панієв Л. (14.гр.) під керівництвом викладача фізики Самброс Т.В., підготували цікаві змістовні доповіді про Першого космонавта Ю.Гагаріна і Генерального конструктора С.Корольова, про етапи розвитку космонавтики, дослідження глибокого космосу та освоєння Марсу.

На великій перерві учні І та ІІ курсів мали змогу взяти участь в онлайн-вікторині «Автостопом по Галактиці» та в конкурсі «Знавці фізичних формул». Найбільше балів в цих конкурсах набрали учні: Гузеря Я.  (11 гр.), Гарькавий І. (12 гр.), Бакалов І., Скрипай А. ( гр..13), Калашніков М. ( гр..21), Капелюха А. (гр..23), Шевченко А. ( гр..23).

Завершенням дня став конкурс «Відгадай загадку – отримай десятку!» (ребуси на астрономічну тему), де кращими були учні 13 і 23 групи.