Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

10 лютого 2021 року в ліцеї пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з професії «Помічник машиніста тепловоза». Участь у конкурсі брали учні групи № 32.

Конкурс проходив у два тури І — теоретичний, під час якого учні виконували онлайн-тести з професійно-теоретичної підготовки. Найкращі результати показали учні Лагутін Денис, Штец Віталій, Савченко Вадим, Борисовський Олексій, Барановський Микола, Ковальов Сергій.

ІІ етап (практичний) складався з трьох завдань: оформлення довідки форми ВУ-45, регламент перемовин «хвилина готовності», виміри шаблону, розбирання та збирання автозчепу.

За сумою балів двох етапів за рішенням журі, до складу якого входили працівники локомотивного депо ст. Знам’янка Степаненко О.В. та Бондаренко О.М., переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з професії «Помічник машиніста тепловоза» стали : Лагутін Денис — І місце, Барановський Микола — ІІ місце, Борисовський Олексій — ІІІ місце. Вони отримали дипломи. Інші учасники конкурсу були нагороджені почесними грамотами й подяками.