День Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній      Україні тільки укріпилося.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» бібліотекар Л.Ноздра провеладистанційно патріотичну годину «Велична і свята, моя ти Україно» для учнів 23 групи.

Здобувачі освіти прослухали історію виникнення свята, переглянули відеофільм  «Акт злуки: відтворення історичної правди», та мали змогу проявити свої знання з історії України, відповівши на питання вікторини «Як я знаю Україну».