Посвята в ліцеїсти

26 листопада в навчальному закладі відбулася урочиста подія – посвята в ліцеїсти. Учні 1 курсу нарешті стали справжніми ліцеїстами. Цей день був дуже особливим для першокурсників, почесне звання ліцеїста отримало 150 учнів. Далі вітали новообраного президента ліцею Сін Костянтина, який разом із учнями в залі зачитав клятву ліцеїста. Першокурсники пообіцяли: не закінчувати семестр з поганими оцінками, не засмучувати батьків, викладачів , бути дружними, дотримуватись статуту ліцею та правил поведінки, з гідністю нести звання «Учень Знам’янського професійного ліцею».Однак перш ніж отримати заповітне звання ліцеїста, новобранці повинні були проявити свої здібності та таланти. Виявляється, стати ліцеїстом зовсім не просто! Учні яскраво продемонстрували, що готові носити горде звання ліцеїста та з гідністю пройшли всі конкурси. Юних ліцеїстів привітав та вручив їм учнівські квитки, директор навчального закладу — Смалько Володимир Анатолійович.Цікавим вийшов захід. Ряди поповнились талановитими, креативними ліцеїстами – про це ми можемо сказати з упевненістю. Дружня родина ліцеїстів запевнила усіх, що прославить у віках наше братство. Юним ліцеїстам бажаємо удачі, успіхів у навчанні, досягнення нових висот і мирного неба над головою!