День відкритих дверей

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти, 25 листопада 2021 року, у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих — щорічний захід, мета якого — залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.У цей день до ліцею завітали майбутні випускники шкіл нашого міста, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. Викладачі та майстри виробничого навчання ліцею провели екскурсію навчальним закладом, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання та матеріально-технічною базою виробничих майстерень, презентували професії, за якими можна пройти професійне навчання у Знам’янському професійному ліцеї.Дружня атмосфера, актуальна та цікава інформація, майстер-класи та гарні відгуки – все це посприяло позитивному враженню про заклад професійної освіти.Усі бажаючи мали змогу виявити свої таланти у ході майстер-класів з професій:• Кухар-кондитер;• Штукатур, лицювальник-плиточник;• Слюсар з ремонту рухомого складу;• Помічник машиніста тепловоза;• Помічник машиніста електровоза;• Провідник пасажирських вагонів;• Касир квитковий;• Робітник фермерського господарства А далі кожен зі школярів мав змогу обрати свій напрямок і відвідати відповідні навчальні лабораторії та виробничі майстерні. Там вони дізналися про перспективи обраного фаху на ринку праці та про переваги навчання в ліцеї. У заході взяло участь 140 школярів.Сподіваємося, що проведення таких заходів, допоможе випускникам шкіл вірно обрати майбутню професію та професійно реалізуватися на сучасному ринку праці. Отож, закликаємо всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях. Профорієнтаційний захід завершено, але ми кожного дня раді бачити в нашому ліцеї школярів, які готові обрати на майбутнє професії, яким ми навчаємо.Ласкаво просимо на навчання в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»!