Бібліотека

Вас вітає бібліотекар ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Ноздра Лідія Дмитрівна

Здоров’я — найцінніший скарб життя

Всесвітній день здоров’я відзначають щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Безумовно, здоров’я – це найкращий подарунок природи, однак про нього треба весь час думати і дбати. Бібліотекар ліцею провела урок здоров’я «Здоров’я – найцінніший скарб життя» для дітей сиріт, які проживають у гуртожитку. Разом з учнями повторили правила здорового способу життя та обговорили усі можливі шкідливі звички та прийшли до висновку, що здоровий спосіб життя — це запорука успіху. « Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими, впевнено крокуйте до «Країни Міцного Здоров’я» і пам’ятайте, що Ваше здоров’я — у Ваших руках» — такими були заключні слова бібліотекаря.

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня відзначають Всеукраїнський День бібліотек. З нагоди цієї дати бібліотекар ліцею провела віртуальну мандрівку «Незвичайні бібліотеки світу» для учнів 14 групи. Здобувачі освіти мали можливість здійснити подорож та побачити яскраві бібліотеки світу з надзвичайними інтер’єрами та вражаючим дизайном; читальні зали, що дихають королівським шиком і багатовіковою історією  або ж надсучасні, технологічно-оснащені з шаленим дизайном.

Біографічна мандрівка до 150 — річчя з дня народження Лесі Українки

Бібліофреш

https://drive.google.com/file/d/1YvPV3A8bxeqh2ELyhfGIsHQ-_FVdDFuJ/view?usp=sharing

Буклет «Дружити, а не бити: художня література у подоланні проблеми булінгу» https://docs.google.com/document/d/1-NAtnSU25aCjhZUHKPlATMkRD5dgzxim/edit

Посилання на блог бібліотеки