ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

18 квітня 2024 року у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь випускники навчальних закладів м.Знам’янка, Суботцівської сільської ради, а також з смт. Новоукраїнки, Олександрівки, с. Цибулеве Дмитрівської ОТГ.Попри затяжну сирену (майже 2 години), діти, які лишилися, познайомилися з локаціями з професій «Провідник пасажирського вагону», «Касир квитковий», «Робітник фермерського господарства», «Будівельник», «Помічник машиніста тепловозу», «Помічник машиніста електровозу», «Кухар; кондитер», «Слюсарні роботи», «Молодіжний ХАБ», «Ментальне здоров’я», «В здоровому тілі — здоровий дух». Розповіді, майстер-класи та цікавинки професії побачили майже 300 учнів, учасників заходу, які проявити свої таланти, креативність, активність, дізналися нових знань з вищезазначених професій ДНЗ » Знам’янський професійний ліцей».Цього дня учні шкіл бути пасажирами вагону, квитковими касирами, проявили здібності у декоруванні гіпсових виробів, відчули себе машиністами електровозу за допомогою віртуальної реальності в VR-окулярах, перебували в кабіні локомотива, були на уроці виробничого навчання з слюсарних робіт, декорували великодні яйця, розписували святкове печиво, оздоблювали десерт «Лоліпоп» шоколадом та весняними прикрасами, навчилися елементам бойового самбо, спробували себе у різних фізичних активностях та вправах на емоційне розвантаження, зустрічалися із залізничниками-професіоналами, знайомилися із закладом, слухали пісні у виконанні обдарованих ліцеїстів тощо.Цікаві екскурсії, участь у різних активах дали учням поштовх у виборі майбутньої професії. А море позитивної енергії та гарний настрій додали заходу яскравості та позитиву. А команда професіоналів, працівників закладу, розкрила всі цікавинки професій та переваги навчання в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей».Гості закладу купували кондитерські вироби, зроблені ліцеїстами, кошти від яких (3500 грн.) пішли на донат, а саме для купівлі кабелю до Старлінгу, який незабаром поїде на передову. Разом до Перемоги! З вірою в серці та в мирне майбутнє!!!