РАЗОМ МИ РОБИМО СВІТ ДОБРІШИМ

Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Благодійний фонд «Щаслива лапа» запропонувала долучитися усім небайдужих до VІІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика».Здобувачі освіти не стоять осторонь, людяність, емпатія, альтруїзм притаманні ліцеїстам. Учні готові покращити життя сотні тварин, які не мають господарів. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Отож, свідома молодь закладу, за ініціативи учнівського самоврядування, збирали корм для чотирилапих в притулках, було зібрано близько 40 кг круп, м’якого та сухого кормів та передано її до громадської організації «Дай лапу», її керівнику — Богдані Стоян.Така турбота під час війни про хвостатих, які не мають господарів, ще раз доводить безмежність доброти сердець та небайдужість до долі тварин. Любимо й турбуємося про слабших та беззахисних!!! Разом ми робимо світ добрішим!