ЗАСІДАННЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Будь-який заклад освіти має успішно реалізувати не тільки навчальні, а й виховні завдання. Участь здобувачів освіти у діяльності учнівського самоврядування формує в них лідерські якості, сприяє реалізації творчих здібностей.Відомо, що в цьому віці учні вчаться приймати самостійні рішення, відповідати за свій вибір, бути здатними до виявлення критичності й самокритичності, вони готуються до адаптації в умовах швидких змін суспільного життя.Головним завданням учнівського самоврядування є формування й розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією.Нові ідеї та енергетика повна креативу і позитивного мислення — так можна сказати про засідання лідерів учнівського самоврядування ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», який відбувся 21 березня 2024 року.Провела зібрання заступник директора з виховної роботи Любов Толкуща. У теплій, дружній атмосфері ліцеїсти планували свою роботу на квітень — червень 2024 року, ділилися проектами, які втілюватимуть в життя, та взяли участь у тренінгу, який провела Президент учнівського самоврядування Юлія Усачова.Підлітки активно працювали, висували власні ідеї, які незабаром втілять в життя.