РАЗОМ МИ — СИЛА

Щирі вітаємо активних, креативних, драйвових, здібних та дружніх здобувачів освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» (членів учнівського самоврядування закладу) та Ольга Борзенко із здобуттям І місця у тренінгу з організаційного розвитку серед учнівської та студентської молоді Знам’янська міська рада у форматі турніру з квізу «Спільна дія. Сильніша Україна» до Дня Соборності Україниякий, який відбувся 19 січня 2024 року. Захід був організований виконавчим комітетом Знам’янської міської ради, за участю працівниці управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації Ольги Ткач. Модератором турніру став Віталій Зайченко , партнерами заходу: проєкт «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Кіровоградській та Дніпропетровській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”; піцерія «Монтана».Переможці отримали гарні подарунки, незабутні враження та смаколики. Позитивна атмосфера, цікаві завдання, крута група підтримки, драйвова енергетика та командний дух зацікали молодь ще більше пізнавати Батьківщину, її історію та культуру. Адже українці — неймовірно сильна відважна нація, яка сьогодні, щодень, попри всі труднощі, показує всьому світу свою міць та згуртованість. Адже, разом, ми — сила!!!