ЗАСІДАННЯ STEM — ШКОЛИ ДНЗ «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ»

10 січня в дистанційному форматі пройшло чергове засідання крутезної, першої в області SТEM- школи. Під час засідання інноваційно-творчі педагоги ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», під керівництвом голови STEM- школи Ирина Григорьева , розклянули основні форми та технології STEM-навчання: дослідницькі методики навчання; використання ігрових технологій в Stem-освіті, поринули у психолого-педагогічні аспекти STEM-навчання, практично попрацювали по моделюванню STEM–заходу та дійшли згоди щодо впровадження загальноліцейного STREАM проєкту… це дійсно крутезна ідея!!! та про це згодом 😉.Окрім того, під час засідання, своїми напрацюваннями щодо STEM-уроків з колегами поділились викладач хімії та біології Руслана Лофіцька та викладач фізики та математики Ірина Коновальчук . Учасники STEM-школи, по завершенню заходу, дійшли домовленностей рекомендацяйного характеру: розробити STEM-урок та здійснювати взаємовідвідування уроків. Крутезне дійство з запалом творчої завзятості залишило післясмак піднесеного інтузиазму!!!