НАВЧІТЬСЯ СЬОГОДНІ, ЩОБ БУТИ В БЕЗПЕЦІ І ВИЖИТИ ЗАВТРА…

«Найвищими цінностями суспільства є життя та здоров’я. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми вчимо їх виживати в умовах воєнного часу, зберігати найцінніше — життя. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива й необхідна. Тиждень знань, який тривав з 13 по 17.11.2023 року «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…»(пожежна безпека в умовах воєнного стану) включав різноманітну за змістом і формою профілактичну роботу з питань пожежної безпеки. Залучено було 100% здобувачів освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», так як тема є більш ніж актуальною.Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи, як: уроки безпеки «Знати — щоб передбачити, передбачити — щоб діяти!», бесіда з переглядом презентації «Пожежна безпека», бесіда » Правила пожежної безпеки», година спілкування та виховна година з елементами гри «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!», виховна година «Вберегтися та вижити!», попереджувальні бесіди «Правила протипожежної безпеки в умовах військового стану», «Причини виникнення пожеж», класна година «Пожежна безпека в умовах воєнного стану», тематична презентація «Небезпека від вогню», попереджувальні бесіди-інструктажі тощо.Проведені заходи (онлайн та офлайн) спрямовані на формування уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки; знання здобувачів освіти як правильно діяти у випадку виявлення пожежі вдома чи інших об’єктах; розвиток навичок самозахисту в умовах задимленого помешкання; розвиток логічного мислення, уміння робити висновки; виховання пильності, обережності, розсудливості, почуття відповідальності за свої вчинки; виховання інтересу до професії пожежного; корегування мовленнєві навички, діяння в екстремальних ситуаціях та під час виявлення вибухонебезпечних предметів в умовах воєнного стану.