Засідання STEM-школи ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»

З ініціативи креативних викладачів в цьому навчальному році в ліцеї розпочала роботу школа STEM навчання‼️‼️‼️. Цікаву ідею підтримала та очолила школу досвідчена та творча голова методичної комісії природничо-математичного напряму, викладач математики Ірина Григор’єва. Під час засідання учасники говорили про реалізацію STEM- та STEAM-проектів. Своїми наробками в напрямку STEAM-технологіі ділились безпосередньо Ірина Анатоліївна, а також викладач хімії і біології Руслана Лофіцька та викладач математики і фізики Ірина Коновальчук. Учасники інноваційної STEM — школи з захопленням пронизувались кожною ідеєю та розробили подальші кроки не менш результативних активностей. Тож… далі буде ще цікавіше!!!