«HAPPY ГАВ ДЛЯ СІРКА»

😾🐾🐕Здобувачі освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» долучилися до вже традиційної благодійної акції, яка триває щороку у жовтні «Happy Гав для Сірка»🐕, присвячену Всесвітньому дню захисту тварин.І разом, в цей непростий час, зробили життя песиків 🐶та котиків 🐱у притулках трохи щасливішим та чистішим.Суть акції: зібрати 🤗корм🍗,ліки,💊іграшки 🪀для собак,гроші 💰та передати допомогу до місцевого притулку для тварин «Дай лапу».Зступником директора з виховної роботи Толкущою Л. та координатором учнівського самоврядування Борзенко О. було передано близько 30 кг сухого та м’якого кормів, іграшки та необхідні речі для тварин для ГО «Дай лапу» (керівник — Богдана Стоян).Чим швидше зібране дійде до тварин,тим щасливішими будуть учні, адже людяність і чуйність — найкращі людські чесноти.🌼🙏 Крім того, у закладі були проведені уроки доброти та відповідні виховні заходи. Любимо й турбуємося про слабших та беззахисних!!!