МУДРИЙ ВЧИТЕЛЬ

28 вересня 2023 року виповнилася 105 річниця від дня народження Василя Сухомлинського – письменника, поета та українського педагога, що практично все своє життя і творчість присвятив вихованню й навчанню молоді. У бібліотеці ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» організована книжкова виставка літератури «Мудрий вчитель». Василь Олександрович Сухомлинський — автор 48 монографічних праць і брошур, понад 600 статей та 1500 оповідань і казок для дітей. Загальний тираж його книжок, що вийшли в світ в нашій країні, становить понад 15 мільйонів примірників. Під час флешмобу «Читаємо Сухомлинського», бібліотекар разом із здобувачами освіти, прочитали та обговорили казку «Сніжинка і сонце», яка вчить бути толерантними до інших та статтю Василя Сухомлинського «Слово до учнів».