ПРАВОВІ ХВИЛИНКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ДНЗ «ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ»

З метою обізнаності молоді про адміністративні та кримінальні правопорушення 12 вересня 2023 року в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» представниками поліції були проведені інформаційні правові хвилинки щодо профілактики правопорушень, де здобувачі освіти закріпили знання про відповідальність за куріння у громадських місцях, розпиття алкогольних напоїв неповнолітніми, а також вживання, розповсюдження та зберігання наркотичних і психотропних речовин. Під час заходу учні ставили питання, на які фахівці давали чіткі та зрозумілі відповіді згідно чинного законодавства. А на завершення, працівники превентивної служби розповсюдили пам’ятки та брошури серед учнів, які попередять правопорушення серед молоді.