НАШІ ОСОБЛИВІ ВИПУСКНИКИ

Адміністрація Знам’янський професійний ліцей — навчальний заклад, який здійснює мрії висловлює щирі слова вдячності за неймовірну турботу, терпіння, чутливість, професійні здібності і наполегливість у наданні освітянських послуг діткам з особливими потребами, педагогічним працівникам: Вікторії Сіренко, Олені Зиль, Олені Котяк, Сергію Смолякову та всім, хто брав участь у підготовці та випуску після державної кваліфікаційної атестації здобувачів освіти групи 28. Всі, в повному обсязі — 12 чоловік з професії «Штукатур; лицювальник -плиточник» — наші особливі дітки… Вони за 2 роки навчилися працювати в команді, спілкуватися з одногрупниками та викладачами, висловлювати свою думку, змагатися у спортивних та пісенних конкурсах, виконувати прості будівельно-ремонтні роботи по опорядженню поверхонь та багато іншого…На згадку про себе в ліцеї, випускна група 28 допомогла виконати капітальні ремонтні роботи в 3-х навчальних кабінетах сучасними штукатурними сумішами, виготовили макети із зразками опорядження поверхонь шпаклівкою та лицювальною плиткою. Всі учасники освітнього процесу — великі молодці!