КОЛЬОРОВЕ ДИТИНСТВО

У День Дитинства здобувачі освіти та викладачі ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» прийшли до закладу в різнокольорових шкарпетках у підтримку особливих «сонячних» дітей. Непарні шкарпетки — символ зайвої хромосоми, основної ознаки людей з синдромом Дауна. Цією акцією учні звернули на себе увагу перехожих й продемонстрували солідарність з такими діткам. Один день провели по-іншому, так як проживають своє життя «особливі» діти, у яких інша зовнішність, але вони так само відчувають, мріють, навчаються, співають і просто живуть. Під час лайт-заходу учні закладу веселилися, відповідали на креативні питання, пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті. Гарний настрій, веселий сміх, смачні солодощі занурили учасників свята у країну Дитинства.