Великодні подарунки

Великдень одне з найбільших християнських свят, яке приносить багато радості і душевної теплоти. Це символ любові до життя, перемоги над силами темряви і зла, уособлення примирення і прощення. Це свято має свої традиції, які встановлювалися протягом багатьох століть.На жаль, другий рік поспіль українці смакують свячений хліб під звуки виття сирен, автоматні черги та прильоти ворожих ракет. Українці з неймовірною вірою у перемогу щодня виборюють право на існування.У кожного свій фронт: мужні сини нашої Батьківщини боронять жінок і дітей, а в тилу своя робота — сіяти, лікувати, вчити та інше.Традиційно, в це свято настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ м.Знам’янка о.Іван Проць, за сприяння благодійної організації «Лицарі Колумба», допомагає дітям-сиротам, здобувачам освіти ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», та тим, які опинилися в складних життєвих обставинах, відчути тепло домівки та Великодній настрій.Цей рік не став виключенням, студенти отримали продуктові подарунки, духовну науку та піднесений настрій. Щаслива та задоволена молодь смакувала солодощі та дізналася багато нового про це велике свято.