Мріємо та діємо

Учні ліцея, разом з координатором учнівського самоврядування мали нагоду перевірити свої знання і взяти участь в першому національному тесті з медіаграмотності,який втілено спільно з програмою USAID » Мріємо та діємо» та проектом «Вивчай та розрізняй: інфо- медійна грамотність».🇺🇦Представництво Європейського Союзу в Україні отримало з друку наш новий комікс, який підготували разом з українськими фахівцями з медіаграмотності та критичного мислення.А сьогодні ми з приємністю ділимося з вами коміксом.Про що цей комікс «Чекери проти читерів»:Талановита музикантка й реперка Рита та її приятель Богдан, який полюбляє все перевіряти, вислідковують шахраїв і виводять їх на чисту воду. Як вони це зроблять, чим зарадить бабуся Рити і до чого тут віолончель?Про все це ви дізнаєтесь зі сторінок коміксу. Буде цікавим усім, хто прагне опанувати основи медіаграмотності, навчитися розпізнавати поширені способи ошуканства і маніпуляцій в інтернеті й соцмережах та протидіяти їм.

🔗https://filter.mkip.gov.ua/batkam

#DontBeDeceived#Не_Ведися