Година спілкування

В рамках проведення Тижня з правил дорожнього руху, з групою 14, професія «Робітник фермерського господарства», була проведена година спілкування на тему: «Дотримання правил дорожнього руху – запорука збереження життя людей». Метою заходу було розширення поняття учнів про правила поведінки на вулицях і дорогах, уміння переходити дорогу, правильно переміщатися по тротуарах, а також виховування бажання бути в безпеці скрізь і завжди.Спілкування відбувалося у формі інтерактивної бесіди із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з одногрупниками, пригадали види та значення дорожніх знаків.Здобувачі освіти переглянули відео на теми: «Обов’язки і права пішоходів. Правила дорожнього руху України», «Обов’язки пішоходів під час руху» та «Онлайн-урок з безпеки дорожнього руху» від працівників патрульної поліції.