Тиждень доброчесності

02.12.21 року в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» в рамках «Тижня доброчесності» класним керівником Самброс Т.В. і майстром в/н Кучмук Л.В. був проведений виховний захід « Що таке корупція ?» в групі № 24 за спеціальністю « Робітник фермерського господарства».Учні спільними зусиллями дали визначення корупції, ознайомились з різновидами корупції та проаналізували її вплив на суспільно-політичне життя нашої країни. Під час роботи в групах учні мали змогу знайти ознаки корупції в конкретних життєвих ситуаціях та запропонувати способи її подолання. Презентація роботи груп переросла в жваву дискусію, в результаті якої учні дійшли висновку, що кожна людина може стати амбасадором доброчесності і нездоланою перешкодою для поширення корупції в суспільстві.