Виробниче навчання на дослідному полі

21.10.2021 року за ініціативи та підтримки директора ліцею Володимира Смалько , а також з метою підвищення ефективності та якості навчання у здобувачів освіти групи №34 «Робітник фермерського господарства» майстром в/н Проць І.І. було організовано та проведено виробниче навчання на дослідному полі. На початку агроном Віталій ознайомив учнів з технікою безпеки, комбайнами та усіма етапи вирощування кукурудзи. Під час навчання учням надзвичайно цікаво та захопливо було побувати у ролі комбайнера, тракториста чи агронома. Також кожен мав можливість перебувати у кабіні комбайна та тракторів під час збирання урожаю кукурудзи, поміряти вологість зерна портативним вологоміром…Виробниче навчання дало змогу хлопцям і дівчатам поглибити та закріпити знання, які вони отримують під час теоретичного навчання у ліцеї. Завдяки таким урокам учні отримують справжні знання та навички, підкріплені досвідом роботи.