Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до ліцею додому в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з  13 по 17 вересня проводився Тиждень безпеки дорожнього руху «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!».  Головною темою заходу була безпека учнів на дорозі.

У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності класні керівники, майстри виробничого навчання та інші працівники ліцею провели цікаві заходи, пов’язані з вивченням та повторенням правил дорожнього руху:

*тематичну виставку літератури «Твій друг — безпечний рух» — бібліотекар ліцею Ноздра Л.Д.;

• заняття з надання першої долікарської допомоги потерпілим у  ДТП, бесіди на тематику Тижня — медичний працівник закладу Лофіцька І.Л.;
  • конкурс малюнків на асфальті на тему: «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай!» — викладач ПДР Маценко О.В.;
  • єдиний  урок з правил дорожнього руху «Дотримуйся правил —  збережи життя!» — класні керівники, майстри виробничого навчання;
  • виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня — класні керівники, майстри виробничого навчання;
  • індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти;
  • зустріч з представниками служби ювенальної поліції Кропивницького РУП;
  • перегляд відеофільмів про правила дорожнього руху та ін…

Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, уміють знайти вихід у будь-якій ситуації, пов’язаній з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.