Екскурсія!

17 червня 2021 року викладачами професійної підготовки та майстрами виробничого навчання, зокрема Копицею Л.Г. та Бриковою К.В., організована та проведена навчально-пізнавальна екскурсія до агрофірми «Рос-Агро».

Учні І-ІІ курсу з професії «Робітник фермерського господарства» змогли ознайомитися з новітньою сучасною технікою, з господарством та його сучасними виробничими процесами на машино-тракторному дворі. Їх увазі було представлено багато зразків нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки: комбайни, сучасні оприскувачі, косарки, сівалки. Цікавою була інформація виконавчого директора агрофірми Гетьманця П.В. щодо використання енергонасичених тракторів фірми «Джондір», «Клаас», «Челенджер», «Кейс», стернових сівалок та с/г машин з обробітку грунту.

В ході екскурсії учні змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і зробити внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва..

Така співпраця дасть змогу покращити підготовку та зацікавити учнів оволодівати професією.

Дякуємо Петру Володимировичу за гостинність та цікаву, змістовну розповідь!