ЗВІТ про проведення тижня природничо-математичних дисциплін

З 12.04.21 р. по 16.04 21 р. в нашому ліцеї проходив тиждень природничо- математичних дисциплін, присвячений видатним науково-технічним досягненням людства під девізом :

«Те, що сьогодні наука , завтра – техніка!»

Вперше предметний тиждень природничо-математичних дисциплін проходив в он-лайн форматі і викладачам-предметникам довелось докласти чимало зусиль , щоб зацікавити  і залучити  учнів до позакласних заходів, не заважаючи при цьому проведенню дистанційного навчання в синхронному режимі.

Кожен день предметного тижня був присвячений окремому предмету – фізиці, інформатиці, біології, хімії, технологіям .

В рамках тижня було проведено:

ДЕНЬ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ —  організатор – Самброс Т.В.:

• Наукову учнівську  відео конференцію «Космічна ера людства» ,присвячену 60-річчю першого польоту людини в космос (ZOOM) ;
  • Он-лайн вікторину « Автостопом по Галактиці» (Learningpps)
  • Конкурс знавців фізичних формул (на швидкість) (Wordwoll)
  • Конкурс “Відгадай загадку – отримай 10!» ( вайбер-чати навчальних груп)

ДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ – організатор – Ступнікова С.В. :

• Інтерактивну відео лекцію «Безпечний Інтернет»( Zoom)
  • Інформаційну ігротеку «Ігри розуму» (Learningpps)
  • Конкурс «Відгадай загадку – отримай  десятку!»( вайбер-чати навчальних груп)

ДЕНЬ ТЕХНОЛОГІЙ – організатор – Щербина Т.І.:

• Відео майстер-клас «Великодня листівка» (Zoom,YouTube),
  • Он-лайн гру «Склади пазли. Техніка і матеріали» (Learningpps)
  • Конкурс «Відгадай загадку – отримай  десятку!» ( вайбер-чати навчальних груп)

ДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ – організатор – Соколова О.М.

• Інтерактивну відео лекцію «Нам тут жити»(Zoom, YouTube),
  •  Інтелектуальний марафон «Екологічна стежина» (Wordwoll);
  • Конкурс «Відгадай загадку – отримай  десятку!» ( вайбер — чати навчальних груп)

ДЕНЬ ХІМІЇ – організатор – Трофімова Т.М.

• Інтерактивну відео лекцію «Хімія навколо нас»(Zoom, YouTube)
  • Он-лайн  конкурс «Знайди слово!» (Learningpps)

Комісія природничо-математичних дисциплін висловлює щиру подяку  всімучням І і ІІ курсів, які прийняли участь у заходах тижня  і  особливу подяку складає  учням:

Цирюпі Б., Панієву Л. ( гр.14), Скрипай А., Бокалу І. (гр.13), Темній А., Волосовській К. ( гр.19), Руссу В., Гузері Я, (гр.11), Гарькавому І. (гр.12), Шевченко А., Ставській В., Капелюха В., Петрище В. ( гр.23), Пєрову В., Калашнікову М., Товстоногу О. (гр.21).

Досвід проведення позакласних заходів в умовах дистанційного навчання показав , що навіть в умовах он-лайн формату можна ефективно активізувати пізнавальну активність учнів і розширити рамки освітнього простору.

16.04.21                                                       Голова МК природничо-математичних     дисциплін   Самброс Т.В.