Підсумки проведення Тижня математики

З метою створення умов для підвищення пізнавального інтересу учнів до точних наук, пропагування досягнень математичної науки, стимулювання творчої активності через використання інформаційних технологій, розкриття здібностей учнів з 29 березня по 2 квітня 2021 року був проведений Тиждень математики  «Математика на кожному кроці!»

Протягом тижня викладачі Маценко М.В., Григор’єва І.А. намагалися активізувати увагу учнів до предмету «Математика» через розгадування ребусів, кросвордів, розв’язування цікавих задач, головоломок, ознайомили учнів з досягненнями видатних математиків.

Ці заходи сприяли вивченню формування навичок співпраці в процесі створення й коментування спільної роботи.

З учнями І-ІІ курсів було проведено інтелектуальні заходи, що дали можливість учням проявити кмітливість, спостережливість, розвивати логічне мислення.

Заходи, запропоновані викладачами, були цікавими та пізнавальними.