РІК МАТЕМАТИКИ

Президент України оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських учнів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності.

Учні 23 групи випробували свої математичні знання під час проведення віртуальної подорожі в країну «Цікава математика», котру організувала для них бібліотекар Л.Ноздра. Здобувачі освіти познайомилися з цікавими фактами, математичними трюками, та дивовижними відкриттями у математиці, вчилися швидко множити великі числа. Хтось вважає математику нудною, хтось — нецікавою, але  математику вважають царицею наук і цьому переконалися учасники заходу після перегляду слайд презентації «Цікава математика».