Родинне свято — це незабутня подія!

Так хочеться чимось допомогти, хоч трошечки покрашити настрій вимушеним переселенцям… У п’ятницю вирішили організувати для тимчасових мешканців гуртожитку захід «Родинні варенички». Продукти зібрали працівники ліцею, за що їм велика подяка, запросили всіх бажаючих, всіх хто любить українські варенички, приготували різні начинки, майстри виробничого навчання замісили заварне тісто для вареників, а потім до роботи залюбки долучилися мами з дітками, бабусі й дідусі з онуками, наші учні бавилися з найменшими, і це було класно, по родинному, а вареники вийшли смачнющі! Родинне свято — це спільна радість дітей і батьків, і тоді це незабутня подія. Нехай залишаться вареники у згадці всіх учасників дійства. Нехай ця подія теж наблизить нашу Перемогу! Все буде Україна!