Виховний захід

17.02.22 в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» в групі №24 (спеціальність «Робітник фермерського господарства» ) класним керівником Самброс Т.В. і майстром в/н Кучмук Л.В. був проведений виховний захід до Дня Героїв Небесної сотні «Герої не вмирають!». Учні мали змогу пригадати трагічні і героїчні сторінки новітньої історії України, імена справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої країни. Особливого значення набувають події революції Гідності на тлі загострення міжнародних відносин , в центрі яких – Україна. Учні звернули увагу, що нове свято нашої держави — День Єднання України, яке вперше відзначалось учора, 16.02.22, — таке співзвучне ідеалам Майдану , має згуртувати українців навколо національної ідеї і показати світу , що ми — єдиний народ.