«Ярмарок педагогічної творчості»

Професійна майстерність та педагогічне покликання..

Реальні вміння, виробничий і життєвий досвід може передати своїм вихованцям тільки той майстер виробничого навчання, який сам досконало володіє професійною майстерністю. Якщо майстер вміє розуміти своїх учнів, відчуває радість і внутрішнє задоволення від освітнього процесу — це означає, що у нього є педагогічне покликання. Кращі майстри — це, як правило, емоційні, енергійні, активні люди, що люблять свою справу і своїх учнів.Таких працівників в ліцеї переважна більшість, одним з них є молодий майстер в/н з професії «Кухар, кондитер» ВЛАСЕНКО Дарія Сергіївна, яка 17.11.2021 року вперше презентувала на обласному онлайн-заході «Ярмарок педагогічної творчості» свій невеликий досвід роботи з методики використання дидактичного забезпечення на дистанційному уроці виробничого навчання. Адміністрація ліцею дякує Дарії Сергіївні за сміливість, креативність, сумлінне ставлення до роботи та бажає подальших успіхів, творчості і натхнення у непростій педагогічній діяльності!