Профорієнтація

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти 25 травня 2023 року у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь випускники навчальних закладів м.Знам’янка, Суботцівської, Дмитрівської, Пантаївської сільських рад. Діти мали можливість відвідати локації з професій «Провідник пасажирського вагону», «Робітник фермерського господарства», «Будівельник», «Слюсар рухомого складу та помічник машиніста тепловозу», «Кухар; кондитер», «Майстерня слюсарних робіт», «Молодіжний ХАБ», » Віртуальна реальність». Розповіді, майстер-класи та цікавинки професії побачили 167 учнів, учасників заходу. Вони мали можливість проявити свої таланти, креативність, активність, дізналися нових знань з вищезазначених професій ДНЗ » Знам’янський професійний ліцей». Мали можливість бути пасажирами вагону, проявили здібності у декоруванні гіпсових виробів, бути машиністом тепловозу, знайомилися з регламентом переговорів, перебували в кабіні електровозу, оздоблювали печиво пісочних корзинок фруктами та печивом, скуштували власноруч приготовані «Шалені фрукти», відгадували загадки та ребуси, знайомилися із закладом тощо.Цікаві екскурсії, участь у різних активах дали учням поштовх у виборі майбутньої професії. А море позитивної енергії та гарний настрій додали заходу яскравості та позитиву.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ

У рамках проведення Тижня професійної освіти та з метою реклами робітничих професій працівники ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» провели профорієнтаційну роботу з учнями КЗ «Піщанобрідська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» (24 травня 2023 року) та КЗ «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» (26 травня 2023 року).Під час проведення заходів були організовані та проведені майстер-класи «Зразки декоративної штукатурки» та «Декорування гіпсових виробів». Сучасний підхід до професії, незвичайні розповіді та цікавинки майстерності були розкриті під час зустрічі з учнями вищезазначених закладів.Захоплюючі історії та креативні завдання сподобалися дітям, та націлили їх на продовження власного навчання у закладі ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей.

Профорієнтаційний четвер

Вже стало гарною традицією проводити викладачами та майстрами ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей » Дні відкритих дверей. Так, 13 квітня 2023 року була проведена онлайн зустріч із випускниками Богданівської філії Богданівського ліцею імені І. Г. Ткаченка та Трепівського ліцею Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.Заклад гостинно запрошує майбутніх абітурієнтів обрати професію на будь-який смак, а саме: залізничний транспорт, сільське господарство, громадське харчування, будівельні роботи.Заходь на сайт та заповнюй анкету на вступ https://dnz-zpl.kr.ua/

Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється на мистецтво (Ілля Шевельов)
У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками. Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, — одна з умов відчуття життєвої повноцінності.
В рамках профорієнтаційної роботи досвідчені педагоги ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Ірина Григор’єва, Наталія Барталевич, Сергій Шеремет знайомили школярів м.Сміла з професіями, які є надважливими та актуальними саме сьогодні. Розповідали про переваги навчання в ПТНЗ та чому саме ЗПЛ здійснює мрії.
Дякуємо за співпрацю директорам та адміністрації Смілянських шкіл та відділу освіти м.Сміла.

Педагогічні працівники ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Ольга Смолякова, Людмила Джулай, Тетяна Щербина, разом з здобувачами освіти ліцею завітали з креативним спілкуванням в заклади середньої освіти м.Олександрівка та м.Кам’янка, Косарі з метою налагодження комунікації.Школярів познайомили з професіями і спеціальностями, з вимогами, які ставляться до людини, що прагне отримати відповідну професію. Одночасно ознайомлювали з закладом, де можна одержати дану спеціальність https://dnz-zpl.kr.ua/ і місцями можливого працевлаштування. Основна мета виїзного заходу — створення необхідної інформаційної основи для підготовки кожного учня до свідомого вибору певної професійної діяльності.

Досвідчені педагогічні працівники Знам’янського професійного ліцею Свінченко Ірина, Дубровська Ірина, Леонов Віталій, Копиця Людмила завітали до шкіл с.Дмитрівки та с.Іванківці.Педагоги ліцею знайомили школярів з професіями та правилами їх вибору, перевагами навчання в закладах ПТО, націлювали молодь на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, формували вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії та розвитку професійно важливих якостей особистості.

Правильний вибір професії — це моральне задоволення та висока сомооцінка, а також точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.Дякуємо за співпрацю та допомогу в проведені профорієнтації Відділ освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради, директорам шкіл Дмитрівської філії Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка, Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, Іванковецької філії Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка

Працівники Знам’янського професійного ліцею завітали в гості до шкіл Богданівки, Цибулевого та ліцею «Крила України». Гостинність колективів шкіл та професійна досконалість педагогів ЗПЛ дозволила зрозуміти школярам, який вид професійної діяльності їм більше підходить, допомагла оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомленість вибору майбутньої професії, оцінити власний потенціал та почати планувати стратегію кар’єрного зростання. А опитувальник, який був запропонований Знам’янським професійним ліцеєм, дав змогу більш детально познайомитись з навчальним закладом і винайти шляхи взаємокомунікації.Безмежно вдячні за співпрацю по профорієнтації Відділ освіти міста Знам’янкиВідділ освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради та керівникам навчальних закладів ЛІЦЕЙ «КРИЛА УКРАЇНИ», Опорний навчальний заклад «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка», Цибулівська філія Дмитрівського ліцею імені Т.Г.Шевченка

День відкритих дверей

В складні часи сьогодення якісна профорієнтаційна робота в закладах освіти має вагоме значення для майбутнього молодого покоління. Під час проведення Дня відкритих дверей сьогодні висококваліфіковані педагоги Знам’янського професійного ліцею допомагали зорієнтувати та підготувати школярів до професійної діяльності, надаючи корисну інформацію щодо розуміння світу праці, включаючи бачення власної кар’єрної траєкторії. Профорієнтаційна бесіда, яка проходила в дистанційному форматі сприяла професійній самоідентифікації здобувачів освіти, здійсненню самостійного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням уподобань, здібностей, індивідуальних особливостей та запиту ринку праці задля безперешкодного інтегрування в майбутню професію.Дякуємо за допомогу Відділ освіти міста Знам’янки та Ліцей «Гармонія» Співпрацюємо задля підтримки молоді, розвитку Знам’янки та прискорення Перемоги!

Цей чудовий світ професії «Штукатур; лицювальник — плиточник».
22 грудня, в рамках профорієнтаційних Тижнів «Абітурієнт-2023» була проведена ознайомча бесіда з учнями випускних класів КЗ «Знамянська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради».
Керівники груп ліцею з особливими освітніми потребами спеціальності «Штукатур; лицювальник — плиточник» Вита Сиренко , Зіль Олена Анатоліївна та соціальний педагог ліцею Оксана Проць-Стефанів креативили щодо представлення навчального закладу, професієї, яка в рік незламності є напрочут актуальною та надавали консультації щодо профорієнтаційної діяльності 2023.
На екрані школярам продемонстрували презентацію професії з акцентом на роботи учнів, зокрема і їхніх друзів, які уже навчаються в ліцею.
І це лише початок… далі буде

#ДНЗ_ЗнамянськийПЛ

Гостинно запрошує на День відкритих дверей заклад, який втілює мрії в життя!!!Не вагайся, зроби крок — приєднайся до команди Знам’янського професійного ліцею!!!https://meet.google.com/wbk-tkfa-rdr

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - IMG_20220602_080906-1-1.jpg

Міжнародний День Захисту Дітей Знам’янський професійний ліцей зустрів з особливою профорієнтаційною активністю. Ми розповідали про найбільш перспективні професії сучасності, які, доречі, готує наш навчальний заклад, в парках відпочинку м.Знам’янки, с.Дмитрівки, м.Кропивницького та м.Олександрії. Показували майстер-класи, пригощали смаколиками, разом співали, танцювали та збирали кошти на ЗСУ. І саме з цього дня профорієнтаційні куточки нашого закладу прикрашають бібліотеки міста.Неймовірний день, надзвичайні емоції, переповнююче відчуття ейфорії в безмежних обіймах професійності!!! Дякуємо усьому колективу ЗАКЛАДУ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЄ МРІЇ!!! 🔰❤Знам’янський професійний ліцей❤🔰

УВАГА!!!! 1 червня починає працювати приймальна комісія Знам’янського професійного ліцею!!!

Є запитання? Телефонуй — 063-435-62-35

Не визначився або вагаєшся? Перейди за посиланням — https://dnz-zpl.kr.ua/

Вирішив бути фахівцем своєї справи? Чекаємо за адресою м.Знам’янка вул.Олени Теліги,6

Цікавий день профорінтації у місті Олександрія. Зустрічалися із доброзичливою молоддю майстер виробничого навчання Олена Флорінцева та викладач фізичного виховання Олена Котяк.

Профорієнтаційний квест-марафон

З метою залучення учнів до профорієнтаційної роботи була проведена низка заходів, присвячених питанням вибору ними професії гідного майбутнього ! Учні переглянули новий профорієнтаційний відеоролик https://youtu.be/D98CSgRR830 про професії навчального закладу , їх затребуваності та обговорили можливості проведення профорієнтаційної кампанії в різних соціальних мережах. Адже вдалий вибір професії – це запорука успішного життя . «Якщо Ви по-справжньому вірите в те, що робите, не дозволяйте ніяким обставинам стримувати Вас. Кращі в світі досягнення стали можливими не «ЗАВДЯКИ», а «ВСУПЕРЕЧ». Головне – робити свою справу!»

26.05.2022р. вихователі гуртожитку ДНЗ » Знам’янський професійний ліцей» Ткаченко Т.В. та Смірнова О.В. здійснили поїздку до м.Кам’янка Черкаської обл. з метою профорієнтаційної роботи, під час якої поспілкувалися з підлітками та викладачами випускних класів Кам’янської ЗОШ N2, надали їм інформацію про професії, які можна отримати в ліцеї, їх зміст, статус на ринку праці, перспективи працевлаштування. Почули від них, що їх випускники навчались і навчаються в нашому закладі і задоволені обраною професією.

Заклад, який втілює мрії в життя!!!

Не вагайся, зроби крок — приєднайся до команди Знам’янського професійного ліцею!!!

Патріотична профорієнтація )))

Всесвітній день вишиванки цього року співпав з Днем відкритих дверей нашого навчального закладу — Знам’янського професійного ліцею!!! Тож, профорієнтували учнів шкіл Суботцівської ОТГ зберігаючи споконвічні народні традиції носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день і професії, про які розповідали педагоги, і навчальний заклад був охоплений українською культурою, а любов до України та жага до перемоги відчувалась після кожного профорієнтаційного слова. До зустрічі наступного четверга… в той самий час 13:00.. посилання незмінне https://meet.google.com/wbk-tkfa-rdr

Презентація навчального закладу в місті

А що для вас є профорієнтація? Чи може бути забагато любові до своєї професії? Чи може іскорка в очах не сяяти яскравіше, коли усією душею прагнешь донести істину? Сьогодні ми намагались бути в думках Знам’янських школярів і донести до їх чуйних сердечок те палке кохання і жагу до професійної досконалості, яке несе в собі кожен працівник Знам’янського професійного ліцею. Плекаючи кожну професію, розкриваючи переваги навчання, доводячи необхідність правильного життєвого вибору з позиції чесності та об’єктивності ми радо презентуємо навчальний заклад на заходах нашого міста. Дякуємо за запрошення Відділ освіти міста Знам’янки, чекаємо на наступні не менш цікаві зустрічі!

Сьогодні, 15 травня 2022 р., в центральному парку міста Знам’янки, педагогічні працівники Знам’янського професійного ліцею проводили профорієнтаційну консультативну роботу, в тому числі з внутрішньоперемішеними особами, щодо навчання в ліцеї та здобуття найбільш престижних робітничих професій сьогодення. Разом з тим, практичний психолог Анастасія Шашина експрес спілкуванням допомагала долати психологічні труднощі, соціальний педагог Оксана Проць підказувала шляхи соціальної адаптації, майстер виробничого навчання Олена Флорінцева зазначала лайфхаки вдалого суміщення навчально-виробничого часу учнів ліцею з позакласною роботою, а заступник директора з навчальної роботи Олена Олізько допомагала обрати найбільш перспективну професію, обгрунтувавши переваги навчального процесу в ліцеї. Разом і кожен окремо ми були єдиним цілим променем професійної досконалості. Знам’янський професійний ліцей — Єдина ціль! Єдиний результат!

Навчальний заклад, який втілює мрії в життя! під таким гаслом сьогодні проходив дистанційно День відкритих дверей в Знам’янському професійному ліцеї. Керівники методичних об’єднань Юлія Саламаха, Зеленский Виталий, Олена Флорінцева, Тетяна Корнейчук, Людмила Кучмук креативно та захоплююче представили професії, які здобуваються в стінах навчального закладу, основні вимоги до них, переваги та подальші можливості професійного розвитку. Заступник директора з навчальної роботи Олена Олізько презентувала навчальний заклад , розповіла про умови вступу, спеціальності, умови проживання у гуртожитку, детально обговорили з учасниками заходу можливість навчатись на бюджетних місцях, правила подачі документів та терміни вступної кампанії. Не забули згадати і про учнівське дозвілля: участь у самодіяльності та спортивно-патріотичних секціях.Основною метою заходу є правильна орієнтація молоді у потребах сучасного ринку праці, власних професійних здібностях та уподобаннях, широка обізнаність в світі професій для зваженого вибору професійного майбутнього.Нагадуємо, що День відкритих дверей в Знам’янському професійному ліцеї відбувається щочетверга о 13:00. До наступних зустрічей!

День відкритих дверей онлайн в Знам’янському професійному ліцеї сьогодні проходив для дітей з особливими освітніми потребами. Заступник директора з навчальної роботи Олена Олізько ознайомила учасників заходу з роботою ліцею, а креативна майстер в/н Вікторія Сіренко творчо проінформувала про особливості та переваги професії «Штукатур; лицювальник-плиточник» і нові професійні можливості у кар’єрному зростанні. Доречі, любі наші школярі, від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Зробіть правильний вибір! Оберіть для навчання Знам’янський професійний ліцей!

День відкритих дверей

День відкритих дверей у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих — щорічний захід, мета якого — залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо. У цей день до ліцею завітали майбутні випускники шкіл нашого міста, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. Викладачі та майстри виробничого навчання ліцею провели екскурсію навчальним закладом, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання та матеріально-технічною базою виробничих майстерень, презентували професії, за якими можна пройти професійне навчання у Знам’янському професійному ліцеї.Дружня атмосфера, актуальна та цікава інформація, майстер-класи та гарні відгуки – все це посприяло позитивному враженню про заклад професійної освіти.Усі бажаючи мали змогу виявити свої таланти у ході майстер-класів з професій:• Кухар-кондитер;• Штукатур, лицювальник-плиточник;• Слюсар з ремонту рухомого складу;• Помічник машиніста тепловоза;• Помічник машиніста електровоза;• Провідник пасажирських вагонів;• Касир квитковий;• Робітник фермерського господарства А далі кожен зі школярів мав змогу обрати свій напрямок і відвідати відповідні навчальні лабораторії та виробничі майстерні. Там вони дізналися про перспективи обраного фаху на ринку праці та про переваги навчання в ліцеї. У заході взяло участь 140 школярів. Сподіваємося, що проведення таких заходів, допоможе випускникам шкіл вірно обрати майбутню професію та професійно реалізуватися на сучасному ринку праці. Отож, закликаємо всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях. Профорієнтаційний захід завершено, але ми кожного дня раді бачити в нашому ліцеї школярів, які готові обрати на майбутнє професії, яким ми навчаємо.

Ласкаво просимо на навчання в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»!

26.01.2022р. з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», розширення світогляду учнів 9-11 класів з питань професійного самовизначення, представниками педагогічного колективу Проць О.В та Токарь Т.М. проведено профорієнтаційну роботу в ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів»та філії «Володимирівська загальноосвітня школа», під час якої учням надали інформацію про професії та умови вступу в 2022-2023н.р.

26 січня 2022 року, продовжуючи профорієнтаційну роботу, заступник директора з виховної роботи Григор’єва І.А. та методист Сугак Н.В. ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» зустрілися з учнями випускних 9 та 11 класів навчальних закладів с. Богданівки, с. Суботці, с. Казарні, с. Трепівки, с. Єлисаветградки та с. Михайлівки. Під час зустрічі представники ліцею надали учням шкіл вичерпну інформацію про навчальний заклад, професії та умови вступу. Учні з цікавістю слухали інформацію про ліцей, задавали питання, на які отримували відповіді. Дякуємо адміністрації та вчителям цих навчальних закладів за співпрацю та гостинність.

У цей чарівно-зимовий день, 25.01.2022 року, продовжуючи профорієнтаційну роботу, представники ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» зустрілися з майбутніми випускниками шкіл с. Дмитрівка та с.Диківка, а також з жителями с. Іванківці.Під час зустрічей школярів ознайомили зі спеціальностями, яких навчають у нашому ліцеї, надали їм вичерпну інформацію про умови вступу до навчального закладу та особливості навчання.Здобувачі освіти з цікавістю слухали інформацію, задавали питання та отримали вичерпні відповіді. Дякуємо начальникам відділів освіти Дмитрівської і Пантаївської ОТГ та адміністрації навчальних закладів за співпрацю в організації проведення профорієнтаційної роботи.

10 грудня 2021 р., неймовірно захоплюючий день, який охопив профорієнтаційну роботу Черкаської та Кіровоградської області. Мали честь поспілкуватись з майбутніми ліцеїстами в ЗОШ Кам’янки, Олександрівки, Красносілля, Косарів, Цибулеве. Процес спілкування на стільки був захоплюючим, що час минув непомітно для усіх учасників дійства. Складовою діалогу був правильний вибір професії, який зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції і є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

У рамках профорієнтаційної роботи, 01.12.2021 року представники ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відвідали школи м.Олександрії, де провели цікаві змістовні зустрічі з учнями 9-х та 11-х класів. У ході спілкування зі школярами була надана вичерпна інформація щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.Учні із цікавістю слухали представників навчального закладу, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді. Ми щиро сподіваємось, що наша робота не була даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.

Профорієнтаційну роботу 2022 розпочато. Вибір професії для кожної молодої людини — це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Вікторія Сіренко та Дмитро Шапошник , практичний психолог Анастасія Шашина-Васильєва та соціальний педагог Проць О.В. 18 листопада провели надзвичайно цікаву креативну профорієнтаційну роботу у КЗ «Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради».Учнів ознайомили зі спеціальностями, які можна отримати в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей». Особливу увагу приділено здобувачам освіти з ООП. Для них були презентовані інформаційні матеріали, зокрема зразки декоративних покриттів, продемонстровано мультимедійну презентацію з професій «Штукатур, лицювальник — плиточник», а представники соціально-психологічної служби ознайомили з chenille дротиками та допомогли проявити ініціативу, пофантазувати та створити красиві, милі та забавні вироби. Зустріч була надзвичайно цікавою, пізнавальною та корисною. Майбутні випускники виявили інтерес до навчання в ліцеї, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді, а також задоволення від спілкування.

10.06.2021р. Триває профорієнтаційна робота.10 червня учні 8-Б класу Знам’янської ЗШ №6 разом з класним керівником Огняник В.В. завітали до ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» – можливо майбутнього місця їх навчання. Під час екскурсії діти познайомились з історією закладу, відвідали навчальні кабінети в яких дякуючи професійним педагогам сповна познайомились зі спеціальностями закладу і навіть спробували себе в них. Не менш горіли очі в дітей під час відвідування музею, в якому вирує історія та оживають мініатюри локомотивів.

21.05.2021р., продовжуючи профорієнтаційну роботу з популяризації робітничих професій працівники «Знам’янського професійного ліцею» Сіренко Л.В., Шапошник Д.І., Проць О.В.. провели онлайн-зустріч з учнями КЗ «Новопразька спеціальна школа КОР».Зустріч пройшла цікаво та змістовно: учням надано інформацію про умови навчання для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами за професію «Штукатур, лицювальник-плиточник», продемонстровано творчі роботи випускників.Дякуємо адміністрації школи за співпрацю в організації проведення профорієнтаційної роботи.

20 травня 2012 р. Триває профорієнтаційна робота педпрацівників ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей». Сьогодні про можливість отримання робітничих професій в галузях залізничного транспорту, сільського господарства,громадського харчування з одночасним здобуттям повної середньої освіти дізнавались учні 9-х класів філій «Дмитрівської загальноосвітньої школи» та « Диківської загальноосвітньої школи». Особливу вдячність за увагу та організацію спілкування з школярами хочеться висловити директору Диківської загальноосвітньої школи Щербініній Людмилі Вікторівні.

18 травня 2021 року в рамках виконання плану профорієнтаційної роботи заступник директора з виховної роботи Григор’єва І.А. разом з викладачем професійно-теоретичної підготовки Зеленським В.М. та майстрами виробничого навчання Саламахою Ю.О., Флорінцевою О.А., Леоновим В.А. відвідали навчальні заклади м.Кам’янка Черкаської області. Учням були презентовані спеціальності, за якими ведеться підготовка в ліцеї. Зустрічі були цікавими та насиченими. Майбутні випускники виявили інтерес до навчання в ліцеї, задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

14 травня 2021 р… Вибір професії — один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.Сьогодні, з учнями випускних класів шкіл м.Олександрії, заступником директора з виховної роботи Григор’євою І.А., практичним психологом Шашиною А.М. та майстром виробничого навчання Джулай Л.В. проводилась робота з презентації закладу та інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти.

Допитливі учні Знам’янської ЗШ І-ІІІ 7 невгамовно цікавились професіями сільськогосподарського напрямку, залізничні професії були більше довподоби креативним учням Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, а учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 були зацікавлені особистим досвідом здобуття залізничної професії колишньої випусниці їх школи, а нині заст.директора з НР ліцею Олени Олізько .

12 травня 2021 р. . Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Зробити школярам Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, НВК»Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 — ліцей», НВК»Знам`янська ЗШ І-ІІІ ст.№3-гімназія» правильний вибір на користь навчання в Знам’янському професійному ліцеї сьогодні допомогали заступник директора з навчальної роботи ліцею Олена Олізько та соціальний педагог, в.о.заступника з виховної роботи Оксана Проць-Стефанів.

Задля співбесіди було охоплено 12 класів. Говорили про переваги професійного навчання, відповідали на важливі запитання щодо вступу до ЗПЛ, дискутували про актуальні професії сьогодення.

Словами не передати ту вдячність за участь, увагу та розуміння! Дякую усім,хто допоміг продовжити профорієнтаційну роботу. Сьогодні викладачами Борзенко О.М, Трофімовою Т.М та майстром виробничого навчання Мозолевською Н.І була проведена зустріч з начальником відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Бойко Н.О, та передані інформаційні брошури, постери для Дмитрівської ОТГ( а це с.Дмитрівка, с.Іванківці та с.Цибулево).Ваш безцінний досвід, Наталія Олександрівна має результат. Не можу не сказати дякую і відділу культури,туризму та охорони культурної спадщини.( начальник відділу Л.Міркотан та провідний спеціаліст Н. Чорна-Зиноватна ) в допомозі по розповсюдженню інформації про наш навчальний заклад серед дмитрівчан.Маємо вже і результат- декілька учнів,які вже змогли заповнити онлайн анкету .Висловлюємо надію на продовження успішної співпраці .

Богданівка зустрічала сьогодні представників Знам’янського професійного ліцею Оксана Проць-Стефанів та Олена Олізько гарною погодою та усміхненими обличчями школярів та педагогів. Профорієнтаційну роботу середи було успішно продовжено зі школярами 9-х та 11-х класів ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Г. Ткаченка, директор Бойчук Сергій Якимович та Богданівської ЗОШ І — ІІІ СТ №2, директор Тарасюк Олег Володимирович.

11 травня 2021 р. в компанії соціального педагога, в.о.заступника директора з ВР Оксана Проць-Стефанів , ми встигли поспілкуватись з учнями Петрівського НВК «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів, вдячні за щирий прийом директору Рябич Олегу Леонідовичу;школярами філії «Володимирівської ЗШ» ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів» Суботцівської сільської ради, спасибі доброзичливій завідувачці Чорній Тетяні Михайлівні; школярами філії «Новороманівського НВК «Дошкільний навчальний заклад -загальноосвітня школа» ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів, низький уклін завідувачці Павленко Тетяні Миколаївні. Усіх та кожного ми чекаємо в стінах Знам’янського професійного ліцею, бо саме наші викладачі та майстри виробничого навчання допоможуть вам стати справжніми професіоналами своєї справи!!!

7 травня 2021 р. Щороку тисячі випускників та їх батьків зустрічаються з проблемою вибору майбутньої професії. Постає питання: залишитись навчатись в школі, піти батьківською стежкою чи таки обрати ту професію, яка ближча до душі? І , якщо з першими двома варіантами все зрозуміло, то щоб зробити правильний вибір в сторону професійності, учням шкіл пропонували розглянути висооплачувальні та актуальні професії сучасного ринку праці, яких навчають в Знам’янському професійному ліцеї. Саме з цього приводу заступник директора з НР Олена Олізько та соціальний педагог, в.о.заступника директора з ВР Оксана Проць-Стефанів провели ознайомчу профорієнтаційну бесіду з елементами гри з учнями 9-А та 9-Б класів Знам’янської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів 1 ім.Т.Г.Шевченка. Співпрацюймо!

19 квітня 2021р. з метою популяризації робітничих професій майстри в/н Сіренко В.Л.і Шапошник Д.І. та соціальний педагог Проць О.В. 19.04.2021р. провели профорієнтаційну роботу для дітей з особливими освітніми потребами у КЗ «Знам’янська спеціальна школа КОР».

Надали інформацію про професію «Штукатур, лицювальник-плиточник» та умови навчання для дітей з особливими потребами у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», ознайомили з творчими роботами випускників.

Дякуємо адміністрації школи та соціальному педагогу Страхановій А.В. за співпрацю в організації проведення профорієнтаційної роботи.